All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ pe pp liner material flexible intermediate bulk container ] match 60 Products.
White Black Grey Woven Big Bag FIBC Innovative Tubular Body Design
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Woven Polypropylene Bags One Tonne Bags 10'' High 14 D X 18''H
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Jumbo Conductive Cement Bag 35 X 35 X 36'' 2200 LBS With Stat Petal
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
4 Handle Polypropylene Big Bag FIBC For Packing Silica Sand , 35 x 35 x 47'' Size
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Cross Corner Conductive Big Bag FIBC For Packing Soybean Meal, 3000 LBS Capacity
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
1 Cubic Meter UV Treated Circular FIBC Big Bag With Flat Bottom , SGS CPTC
| Product Name: | Circular Big Bag |
|---|---|
| Size Option: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Certificate: | SGS/CPTC |
White Circular / Tubular Pellet Big Bag For Soil / Mineral / Construction
| Product Name: | Circular Big Bag |
|---|---|
| Size Option: | 35*35'', 37*37'',39*39'' |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Environmental Recycled Fully Belted Big Bag FIBC Two Ton Four Loop
| Product Name: | Circular Big Bag |
|---|---|
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 Standard |
| Lifting Loops: | Fully Belted |
Circular / Tubular 1 Ton Big Bag
| Product Name: | Circular Big Bag |
|---|---|
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 Standard |
| Certificate: | SGS/CPTC |

