All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ uv resistant fibc bulk bags ] match 230 Products.
UV Resistant Coating Container Bag The Ultimate Solution for Eco-Friendly and Sustainable Storage
| Printing: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Coating: | UV Resistant |
Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Heavy Duty and High Capacity Products
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation And Storage Of Bulk Materials |
| Top Option: | Filling Spout |
Good Resistance To Water Conductive Big Bag With Excellent Chemical Resistance
| Resistance To UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
white 2200LBS Polypropylene Jumbo Bulk Big Bag FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
Fibc Baffle Antistatic Bag For Efficient And Safe Storage Of Sensitive Goods
| Product Name: | Ungroundable Anti Sift Anti Static Bulk Bags |
|---|---|
| Grounding Strap: | No |
| Moistureproof: | Yes |
White Black Bulk Food Grade FIBC Bag Big Ventilated Pp Woven Bag
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk Conductive Cement Bag
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
FIBC Cross Corner Conductive Bag Cement Bag 3000 LBS Custom Designed
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |

