All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ anti static coating fibc bulk bag ] match 120 Products.
1000kg Capacity UN Big Bag with Anti-static Coating and Double Chain Stitching for Secure Heavy-Duty Transport
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
1000kg Capacity UN Big Bag with Anti-static Coating and Double Chain Stitching for Heavy Duty Packaging
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and 4 Corner Loops for Secure Transport
| Color: | White |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transportation
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
White UN Big Bag FIBC Bulk Bag with Anti-static Coating 1000kg Load Capacity and Cross Corner Loops for Heavy Duty Transport
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Usage: | Transportation/Storage |
UN Big Bag FIBC with 1000kg Load Capacity Anti-static Coating and Cross Corner Loops for Secure Transport
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
UN Big Bag with Blue Loop Color Anti-static Coating and 1000kg Load Capacity for Safe Transport
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag with Blue Loop Color Filling Spout and Double Chain Stitching
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Anti - Static Sand Cement Bulk PP Woven Big Bag 4 Cross Corner Loop
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
U Panel Industrial PP Bulk Bag FIBC Bulk Bag Big Bag With Cross Corner Loops
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | SGS/CPTC |

