All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibc rice bulk bag ] match 24 Products.
Daffle Fibc Jumbo Bulk Bags UV Treated BOPP Printing
| Product Name: | Type C Conductive Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | White |
Customizable And Durable Big Bag FIBC For Bulk Material Storage
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Uv Protection: | Yes |
1000kg Anti Static Emptying Un Rated Bulk Bags Customized Bottom
| Bottom Option (Discharge): | Customized |
|---|---|
| Loading Weight: | 500-3000kg |
| Product Name: | 100% Virgin PP |
Baffle Big Space Saver Bag Bulk Liner Bulk Bag Used FIBC Jumbo Bag Polypropylene
| Usage: | Grain Agriculture Wheat Rice |
|---|---|
| Color: | SGS/CPTC |
| Material: | Polypropylene |
Customized Corn flours / Rice U-panel Food Grade Bulk Bags Super Sacks
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 750kg |
| Material: | 100% Virgin PP |
35x35" Chemical UN Big Bag / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Product Name: | One Ton Gravel Bag |
|---|---|
| Capacity: | Up To 2200lbs |
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Weight: | 1.5kg |
|---|---|
| Color: | White |
| Top Option: | Filling Spout |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Uv Protection: | Yes |

