All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ flour bags packaging ] match 51 Products.
Conductive Big Bag The Perfect Solution for Conductive Material Handling and Storage
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Type: | U Panel |
| Conductivity: | Conductive |
Customizable Baffle Bag The Perfect Choice for Safe and Product Transportation
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Resistance: | Yes |
| Material: | Polypropylene |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Uv Resistance: | Yes |
|---|---|
| Static Resistance: | Yes |
| Color: | White |
Conductive Big Bag The Perfect Solution For Conductive Material Handling And Storage
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Type: | U Panel |
| Conductivity: | Conductive |
Food Grade FIBC Bulk Bag 2205lbs Capacity for Food Transport
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
PE / PP Liner Material Fibc Bulk Bag With 4/2/1 Lifting Loops And Certificates
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Weight: | 1.5kg |
|---|---|
| Color: | White |
| Top Option: | Filling Spout |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Top Option: | Filling Spout |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Dust Proof: | Yes |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Customized Cold Resistant Conductive Big Bag for Supply Chain Management
| Loop Style: | Cross Corner |
|---|---|
| Waterproof: | Yes |
| Capacity: | 4400lbs |

