All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ pe liner material big bag ] match 206 Products.
Label PE / PP Liner Material Big Bag Sack With 4/2/1 Lifting Loops
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
80 Mic Baffle Liner for Big Bag for Cement / Agricultural Products Storage
| Product Name: | Baffle Liner |
|---|---|
| Attachment: | Taped |
| Construction: | Baffle, |
Bulk Material Bulk Big Bag FIBC Preventing Combustion Explosion
| Product Name: | PET Big Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 37*37’ |
| Color: | As Above Picture |
ADR Virgin PP Woven UN Big Bag , U Panel Fibc Big Bag
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Transparent 3mil 6mil Thickness Form Fit PE Big Bag Liner Of LLDPE/LDPE
| Product Name: | Form Fit PE Big Bag Liner |
|---|---|
| Material: | PE |
| Color: | Natural |
FIBC Bulk UN Big Bag Dangerous Goods Jumbo Bag 1000kg ASTM G 154-00
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Virgin PP 2750lbs ASTM G154-00 UN Big Bag Fibc Container For Dangerous Goods
| Material: | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Large clear Form Fit PE Bulk Fibc big bag liner for carbons / fine powder
| Product Name: | Form Fit PE Big Bag Liner |
|---|---|
| Material: | PE |
| Color: | Natural |

