All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ pe liner material big bag ] match 215 Products.
Polypropylene Big Bag Sack Plain / Discharge / Spout Green Color
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Natural Color Baffled PEliner Big Bag 4 Panel With Square Bottom Shaped
| Product Name: | Baffle Construction Liner |
|---|---|
| Thickness: | 4mil, 6mil |
| Construction: | Baffle, Cube |
Four-Panel Big Bag FIBC With Side Seam Loops , Industrial PP Bulk Bag
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | SGS/CPTC |
U Panel Industrial PP Bulk Bag FIBC Bulk Bag Big Bag With Cross Corner Loops
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | SGS/CPTC |
120CFT 3" Corner Loops Big Bag FIBC Jumbo Bags Uncoated With PE Liner
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
Black / Grey U Panel Bulk Big Bag FIBC Cross Corner For 1000KGS
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
1000KGS 1 Ton Bags Big Bag Container Red Orange Yellow Blur Green
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
White Black Grey Woven Big Bag FIBC Innovative Tubular Body Design
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
white 2200LBS Polypropylene Jumbo Bulk Big Bag FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |

