All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ pipeline black gravel bulk bag ] match 6 Products.
Non-woven PP Gravel Bulk Bag
| Product Name: | Pipe Sack, Pipeline Bag |
|---|---|
| Certificate: | SGS/CPTC |
| Capacity: | Up To 12'' |
Industrial pipe sack white Gravel Bulk Bag , weight bag for oil industry
| Product Name: | Pipe Sack, Pipline Bag |
|---|---|
| Size: | From 12'' To 48'' |
| Material: | Woven PP |
Heavy weight builder pipeline Gravel Bulk Bag , oil industry Big Bag Two Ton
| Product Name: | Pipe Sack, Pipeline Bag |
|---|---|
| Capacity: | From 1600lbs To 12500lbs |
| Safety Ratio: | 5:1 |
PP Woven pipline transportion Gravel Bulk Bag , up to 3000lbs
| Size: | 12'' To 48'' |
|---|---|
| Product Name: | Pipe Sack |
| Capacity: | Up To 12500lbs |
Gravel Bulk Large Piping Bags With 2500lbs Capacity , White Color
| Product Name: | Pipe Sack, Pipline Bag |
|---|---|
| Size: | From 12'' To 48'' |
| Material: | Woven PP |
Oil Industry Bulk Bags Of Gravel , PP Woven Bag 12'' To 48''
| Product Name: | Pipe Sack, Pipeline Bag |
|---|---|
| Capacity: | From 1600lbs To 12500lbs |
| Safety Ratio: | 5:1 |
1

