All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ type c conductive big bag ] match 106 Products.
Dissipative FIBC anti static bulk bags CROHMIQ blue / white for dangerous chemical powder
| Material: | CROHMIQ White Or Blue |
|---|---|
| Color: | CROHMIQ White Or Blue |
| Product Name: | CROHMIQ Bag |
U-panel Type-D 500kg Anti static bulk bags for dangerous chemical powder
| Capacity: | 500kg |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ White Or Blue |
| Construction: | U-panel Or 4-panel |
Anti static bulk bags for chemical powders
| Color: | CROHMIQ White Or Blue |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ Fabric |
| Product Name: | Type-D Baffle Bag |
Open Top Big FIBC Bulk Bag For Packing Bulk Goods , 500KG- 3000KG SWL
| Product Name: | Upanel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39", 40*40" |
| Color: | Black, White, Blue, |
White / Black PP 1 Ton Jumbo Bag With UV Stabilization 90x90x120cm
| Product Name: | Upanel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39", |
| Color: | White, Blue, Black |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |

