All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ type c conductive big bag ] match 101 Products.
2000kg Antistatic Type C Conductive Big Bag
| Product Name: | Type C Conductive Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | White |
Anti - Static PP Woven TYPE C Conductive Big Bags 4 Panel Cross Corner Loops
| Capacity: | 1000KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
U - Panel TYPE C Conductive Big Bags Liner Bottom Flap For Pills Packaging
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1000KG Anti Static U Panel Granular Conductive Big Bag
| Capacity: | 1000KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
NEL 1320LBS Food Grade Bottom Sealed Conductive Big Bag
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
PE Ziplock Conductive Big Bag For Flammable Goods
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
NEL 4 Panel 3300lbs Flammable Goods Type C Conductive Grid Bag
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
white 39x39" 4400lbs Conductive Big Bag For Flammable Material
| Product Name: | Type C Conductive Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 39*39",41*41’’ |
| Color: | White |
Dyes Powders Groundable Grid Conductive Big Bag 4400lbs capacity
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Flammable Goods Conductive Big Bag 4400lbs Capacity
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |

