All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ anti static coating fibc bulk bag ] match 120 Products.
White UN Big Bag with Customized Logo Printing for Secure Transportation and Storage
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Double Chain Stitching and 4 Corner Loops Conductive Big Bag for Conductive Packaging
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Loop Color: | Blue |
UN Big Bag with 4 Corner Loops and 1000kg Capacity
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Convenient and Stylish Blue Kid School Bag with Filling Spout
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Top: | Filling Spout |
500KG TYPE C groundable conductive big baffle bags for dry flammable goods
| Capacity: | 500KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag Your One-Stop Destination For And Affordable Bulk Packaging Solutions
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag with Double Chain Stitching Blue Loop Color and Filling Spout for Secure Transport
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
White Conductive UN Big Bag with Blue Cross Corner Loops 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Transportation / Storage UN Big Bag With Duffle Top Filling Spout And Cross Corner Loops
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Stitching: | Double Chain |

