All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ anti static un big bag 1000kg ] match 53 Products.
Industrial Grade UN Big Bag Flexible Container for Loading Unloading and Transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
1000kg UN Big Bag with Duffle Top Filling Spout and Static Protection
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
White Conductive UN Big Bag with Blue Cross Corner Loops 1000kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
UN Big Bag with Duffle Top Spout 1000kg Capacity Blue Loops
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag with Filling Spout 1000kg Capacity for Bulk Transport
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
Transportation / Storage UN Big Bag With Duffle Top Filling Spout And Cross Corner Loops
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Stitching: | Double Chain |
Cross Corner Loops UN Big Bag White Static Protection for Safe Transport and Handling
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag with Duffle Top Filling Spout Double Chain Stitching and White Color for Secure Bulk Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
UN Big Bag FIBC with Double Chain Stitching Blue Loop Color and White Color for Secure Transportation
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
Durable UN Big Bag With White Color Baffle And Filling Spout Duffle Top For Packaging Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Static Protection: | Yes |

