All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibcs jumbo bags ] match 229 Products.
1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un Certified Bulk Bags
| Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non Grounded Super Sack
| Product Name: | Non-grounded Big Bag |
|---|---|
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
| Ability: | Anti-static |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
1000kg PP Woven Super Sack Bulk Bag Customized Logo
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Grounded PP FIBC Conductive Big Bag Bulk Storage Bags White 2205lbs
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
FIBC Cross Corner Conductive Bag Cement Bag 3000 LBS Custom Designed
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Coal Tar Pitch Lumps Big Bag FIBC 2200LBS With Cross Corner Or Corner Loops
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
Custom Ventilated Bulk Bags , PP Woven Bag for Packing Firewood
| Product Name: | Upanel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39", |
| Color: | White, Blue, |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Color: | White |
|---|---|
| Customizable: | Yes |
| Uv Protection: | Yes |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Material: | Polypropylene |

