All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ polypropylene fibc bulk bag ] match 391 Products.
Customized Big Bag FIBC With SGS Certificates PE / PP Liner Material
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Liner: | Yes |
FIBC Plastic Polypropylene 1.5 Ton Pp Woven Big Bags 1000KG Super Sacks Jumbo Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
FIBC Plastic Polypropylene 1.2 Ton Pp Woven Big Bags 1000KG Jumbo Bag Chemical
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
Label PE / PP Liner Material Big Bag Sack With 4/2/1 Lifting Loops
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| Dustproof: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Baffle: | Yes |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout |
| Coating: | Anti-static |
Customizable Baffle Bag The Perfect Choice for Safe and Product Transportation
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Resistance: | Yes |
| Material: | Polypropylene |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Waterproof Conductive Big Bag with Abrasion Resistance Less Than 0.5S Static Decay
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance To Abrasion: | Excellent |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Dustproof: | Yes |

