All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ bulk bag lifting loops ] match 434 Products.
1320 Lbs Capacity Conductive Big Bag Form - Fitted / Bottom Sealed Liner
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
White Conductive Big Bags , Fibc Big Bags Preventing Combustion And Explosion
| Capacity: | 800KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
2200 Lbs White Food Grade FIBC , One Ton Bag Uncoated With PE Liner
| Color: | White |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Flat Bottom Food Grade FIBC , Fibc Big Bags With Filling Spout
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
|---|---|
| UV Standard: | ASTM G 154-00 |
| Color: | White |
Tall U-Panel Big Bag FIBC , UV Treated Cement Polypropylene Jumbo Bags
| Product Name: | U Panel Bag |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Color: | White |
2200LBS U-Panel Sand / Cement / Soil FIBC Jumbo Bag , 5-1 Safety Factor
| Product Name: | U Panel Bag |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Color: | White |
U-panel 1000kg UN big bag , dangerous goods transportation UN FIBC
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 6:1 |
One Ton Sift Proofing TYPE C PP Conductive Big Bag For Powder Packing
| Capacity: | 1000KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
NEL 1320LBS Food Grade Bottom Sealed Conductive Big Bag
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |

