All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ flammable goods conductive big bag ] match 61 Products.
NEL 4 Panel 3300lbs Flammable Goods Type C Conductive Grid Bag
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
4 Panel Conductive Bulk Bags Anti Static Bulk Bags With Logo Printed
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Conductive PP Big Bag 1 Ton Super Sack Bulk Bag Jumbo Big Bag
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Fertilizer Fibc Carry Bag 1000kg For Sand Building Material
| Application: | Carry Bag |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for UV Resistant Hazardous Material Storage
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Lifting Style: | Forklift |
| Bottom Style: | Flat Bottom |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag For White Goods Distribution And Protection
| Lifting Style: | Forklift |
|---|---|
| Static Dissipation: | Yes |
| Liner: | None |
4400lbs Capacity Conductive Jumbo Bag for White Goods Distribution and Protection
| Lifting Style: | Forklift |
|---|---|
| Static Dissipation: | Yes |
| Liner: | None |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag with Duffle Top Filling Spout Double Chain Stitching and White Color for Secure Bulk Transport
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Industrial Grade UN Big Bag Flexible Container for Loading Unloading and Transport
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |

