All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ flammable goods conductive big bag ] match 61 Products.
Polypropylene Groundable Conductive Big Bags Flexible Intermediate Bulk Containers
| Capacity: | 800KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Baffle Conductive Big Bag , Large Anti Static Bags With Pp Fabric Material
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
U - Panel TYPE C Conductive Big Bags Liner Bottom Flap For Pills Packaging
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1320 Lbs Capacity Conductive Big Bag Form - Fitted / Bottom Sealed Liner
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Grounded PP FIBC Conductive Big Bag Bulk Storage Bags White 2205lbs
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
One Ton Sift Proofing TYPE C PP Conductive Big Bag For Powder Packing
| Capacity: | 1000KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Conductive groundable big bags FIBC for dyes chemical powders flammable goods
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Baffle Conductive Industrial Bulk Bags Anti - Sifting For Flammable Goods
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Flammable Goods Bulk Packing Conductive Fibc U - Panel TYPE C
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Conductive Fibc NEL/SGS TYPE C Bag , Anti Static Bags Flammable Goods Bulk Packing
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |

