All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ four panel un fibc bags ] match 249 Products.
2200lbs UN big bag for storage dangerous goods
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Color: | White |
| Print: | With Or No |
UN big bag for dangerous goods
| Material: | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Anti - Static Sand Cement Bulk PP Woven Big Bag 4 Cross Corner Loop
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Cross Corner Big Bag FIBC With Baffle And Anti-Sifting For Black Carbon
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | SGS/CPTC |
Large 4-Panels 3000lbs circular PP UN big bag FIBC 1 Ton sling design
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Safety Ratio: | 6:1 |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Flexible Container Bag Innovative Tubular Body Design
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
4 Panel PP Fabric 1000KGS Baffle Bag Fibc For Seeds Package
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capacity: | 2200lbs |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Baffle Big Space Saver Bag Bulk Liner Bulk Bag Used FIBC Jumbo Bag Polypropylene
| Usage: | Grain Agriculture Wheat Rice |
|---|---|
| Color: | SGS/CPTC |
| Material: | Polypropylene |
Flat Bottom Food Grade FIBC , Fibc Big Bags With Filling Spout
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
|---|---|
| UV Standard: | ASTM G 154-00 |
| Color: | White |
Custom Size Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC For 1000Kg Bulk Products
| Product Name: | 1 Ton U-panel Bag |
|---|---|
| Loops: | Corner Loops |
| Safety Ratio: | 5:1 |

