All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ anti static un big bag 1000kg ] match 84 Products.
1000kg Load Capacity and Cross Corner Loops for Disposable Body Bag
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Static Protection: | Yes |
Anti static CROHMIQ blue / white FIBC 1 Tonne Bulk Bags dissipative with no grounding
| Product Name: | Type-D Bag |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ Fabric |
| Color: | CROHMIQ Blue Or White |
Anti static bulk bags CROHMIQ blue
| Product Name: | Type D Dissipative Bag |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ Fabric |
| Color: | Blue / White |
Custom Size Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC For 1000Kg Bulk Products
| Product Name: | 1 Ton U-panel Bag |
|---|---|
| Loops: | Corner Loops |
| Safety Ratio: | 5:1 |
35x35" Chemical UN Big Bag / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Product Name: | One Ton Gravel Bag |
|---|---|
| Capacity: | Up To 2200lbs |
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |
Convenient and Stylish Blue Kid School Bag with Filling Spout
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Top: | Filling Spout |
1000kg Antistatic Bags Customized Size with Good Cold Resistance
| Features: | Durable, Reusable, Eco-friendly |
|---|---|
| Resistance To Chemical: | Excellent |
| Color: | Black |
1 Ton Ventilated Fibc Bags Non Grounded Super Sack
| Product Name: | Non-grounded Big Bag |
|---|---|
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
| Ability: | Anti-static |
1000kg PP Woven Super Sack Bulk Bag Customized Logo
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Bag For Cement
| Bottom Option (Discharge): | Customized |
|---|---|
| Loading Weight: | 500-3000kg |
| Product Name: | 100% Virgin PP |

