All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibc un certified bulk bags ] match 93 Products.
1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un Certified Bulk Bags
| Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1320LBS Bottom Sealed Conductive FIBC , Un Certified Bulk Bags
| Capacity: | 1320lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Moisture Proof: | Yes |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Customizable: | Yes |
3000lbs Polypropylene 6OZ Un Certified Bulk Bags for IMDG
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
1000kg Un Certified Bulk Bags Woven PP Laminated Fabric
| Material: | Woven PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 5:1 |
UN one Tonne bulk bag dangerous goods packing , one ton sand big bag
| Capacity: | 2200lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 6:1 |
| Certificate: | SGS/CPTC |
3000lbs UN certified bulk bags FIBC of polypropylene 6OZ to 7OZ , customized size
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
2200lbs storage dangerous goods UN Bulk Bags Flexible Intermediate Bulk Containers
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Color: | White |
| Print: | With Or No |
4 Loops UN Certified 600kg Pp Fibc Bags With Flat Bottoms
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 600kg |
| Safety Ratio: | 6:1 |
Half Cross Corner 1T Open Top UN Certified Fibc Bulk Bags
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Design: | Open Top |
| Capacity: | 1000KG (1 Ton) |

