All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ polypropylene material bulk bag ] match 464 Products.
Firewood ventilated mesh bulk bags with 100% vigin polypropylene
| Product Name: | Firewood Ventilated Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
Ventilated Firewood Mesh PP Bulk Bag
| Product Name: | Ventilated Firewood Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
Potato ventilated bulk bags 1.5tonne , red breathable PP fabric FIBC Bags
| Product Name: | Ventilated Potato Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
Breathable Ventilated bulk bags
| Product Name: | Ventilated Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
Firewood ventilated bulk bags
| Product Name: | Firewood Ventilated Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
white 2200LBS Polypropylene Jumbo Bulk Big Bag FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
1.5ton open top PP Ventilated bulk bags for onion garlic potato vegetables
| Product Name: | Ventilated Mesh Bulk Bags |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin PP |
| Uv Treatment: | Standard Of ASTM G 154-00 |
CPTC 2205lbs One Tonne Polypropylene Big Bag FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| Anti Sift Feature: | Yes |
|---|---|
| Discharge Style: | Flat Bottom |
| Product Name: | Ungroundable Anti Sift Anti Static Bulk Bags |
White PP Woven Big Bag FIBC Super Sack Bulk Bag 35'' X 35'' X 47''
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |

