All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ 4 panel baffle fibc bag ] match 81 Products.
Jumbo Bags 1000kg Food Grade FIBC with anti-static liner UV treated
| Color: | White |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Large PP polypropylene 3000lbs white Food Grade FIBC / 1 ton bag
| Capacity: | Up To 4400lbs |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Polypropylene Big Bag Food Grade FIBC UV treated for food industry
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Material: | 100% Virgin PP |
Custom Flours Food Grade FIBC U - Panel With 100% Virgin PP Material
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 750kg |
| Material: | 100% Virgin PP |
2200 Lbs White Food Grade FIBC , One Ton Bag Uncoated With PE Liner
| Color: | White |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Food Grade Big polypropylene Flexible Intermediate Bulk Containers FIBC
| Certificate: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Color: | White |
Grounded PP FIBC Conductive Big Bag Bulk Storage Bags White 2205lbs
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Beige Circular 1 ton Food Grade FIBC with two handlings UV treated
| Color: | White |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Food industry Flexible Intermediate Bulk Containers Tonne Bags OF Polypropylene
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
|---|---|
| Color: | White |
| Material: | 100% PP |
Customized Corn flours / Rice U-panel Food Grade Bulk Bags Super Sacks
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 750kg |
| Material: | 100% Virgin PP |

