All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ 4 panel baffle fibc bag ] match 81 Products.
35x35" Chemical UN Big Bag / PP Bulk Bag / FIBC For Dangerous Goods
| Product Name: | One Ton Gravel Bag |
|---|---|
| Capacity: | Up To 2200lbs |
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |
500KG Groundable Jumbo Ventilated Bulk Bags Open Top Anti Static
| Capacity: | 500KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
White Black Grey UN Big Bag 4 Colors At Most On One Side Printing
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
FIBC Bulk Bag Baffle Liner , Agricultural Products Storage PE Liner Bag
| Product Name: | PE Baffle Liner |
|---|---|
| Thickness: | 4mil, 6mil |
| Construction: | Baffle, Cube |
Baffle Big Space Saver Bag Bulk Liner Bulk Bag Used FIBC Jumbo Bag Polypropylene
| Usage: | Grain Agriculture Wheat Rice |
|---|---|
| Color: | SGS/CPTC |
| Material: | Polypropylene |
Anti - Sifting PE Container Liner Bags , Jumbo Bag FIBC Bulk Bag 4 Mil Thickness
| Product Name: | Liner With Baffle |
|---|---|
| Attachment: | Taped |
| Construction: | Baffle, Cube |
Transparent anti-sifting PE baffle liner attached to Jumbo bag FIBC
| Product Name: | Liner With Baffle |
|---|---|
| Attachment: | With Fins And Sewed |
| Construction: | Baffle, Cube |
Baffle Conductive Big Bag Industrial Bulk Bags Anti - Sifting Goods FIBC
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Ability: | Anti-static Anti-sifting |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
100% Pure PP Big Bag/ Baffle Bag/ Q Bag/ FIBC/ Jumbo bag for shipment
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Industry Waterproof Pp Plastic Woven Jumbo Bag 500kg 1000kg FIBC Filling Big Bag
| Loop: | 4 Loops Strong Durable |
|---|---|
| Material: | PP |
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |

