All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibc pp bulk bags ] match 312 Products.
White Conductive Big Bags , Fibc Big Bags Preventing Combustion And Explosion
| Capacity: | 800KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Flammable Goods Conductive Big Bag 4400lbs Capacity
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
Cement / minerals / chemicals transportation 1 Tonne bags FIBC U-panel
| Product Name: | U-panel 1 Ton Bag |
|---|---|
| Capacity: | 2200lbs |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Cement Recycle Packing Bulk Fibc Bags Pp Pe Container Liner Transport Packing
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Jumbo 2205lbs PP Flexible Intermediate Bulk Container Bags
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
4 Panel FIBC Type C Cross Corner Big Bulk Big Jumbo Bags PP 2205 Lbs
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Open Top Discharge Spout 4 Cross Corner Loops Big Bag Jumbo Bag FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Coal Tar Pitch Lumps Big Bag FIBC 2200LBS With Cross Corner Or Corner Loops
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
Coal Tar Pitch Lumps 2200LBS Jumbo Bags With Cross Corner Or Corner Loops
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2200lbs |
Open Top White Jumbo Bags With Top Perimeter For Packing Agricultural Products
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |

