All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ uv stabilization fibc bulk bag ] match 266 Products.
Customized Corn flours / Rice U-panel Food Grade Bulk Bags Super Sacks
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 750kg |
| Material: | 100% Virgin PP |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Woven Circular Jumbo Bags With Square Bottom
| Print: | Three Colors At Most On One Panel |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Fertilizer Fibc Carry Bag 1000kg For Sand Building Material
| Application: | Carry Bag |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Storage Dyes Flammable Chemical Products FIBC Jumbo Bag Conductive
| Capacity: | 500kgs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Product Name: | Grounded Big Bag |
1000kg PP Woven Super Sack Bulk Bag Customized Logo
| Product Name: | Grounded Conductive Big Bag |
|---|---|
| Ability: | Anti-static |
| Material: | Anti-static Pp Fabric |
500KG Groundable Jumbo Ventilated Bulk Bags Open Top Anti Static
| Capacity: | 500KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
4 Panel Conductive Bulk Bags Anti Static Bulk Bags With Logo Printed
| Capacity: | 3300lbs |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1000kg Anti static Industrial Bulk Bags CROHMIQ blue / white for storage chemical powder
| Product Name: | Type D Dissipative Bag |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ Fabric |
| Color: | Blue / White |
Four - Panel 600KG Conductive Big Bag , White Polypropylene Big Bulk Bag
| Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Anti static bulk bags CROHMIQ blue
| Product Name: | Type D Dissipative Bag |
|---|---|
| Material: | CROHMIQ Fabric |
| Color: | Blue / White |

