All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ uv stabilization fibc bulk bag ] match 266 Products.
3000lbs Polypropylene 6OZ Un Certified Bulk Bags for IMDG
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
CPTC Un Fibc Jumbo Bulk Bags Four Panel PE Ziplock
| Product Name: | PET Big Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 37*37’ |
| Color: | As Above Picture |
Chemical Powders Conductive Bulk Bag FIBC Type C NEL Standard
| Product Name: | Type C Conductive Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | White |
Beige Four-panel Big PP Container Bag FIBC with side seam loops
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | SGS/CPTC |
1000kg Un Certified Bulk Bags Woven PP Laminated Fabric
| Material: | Woven PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Large Conductive Bulk Bags Used In Transportation Chemical Powders
| Product Name: | Type C Conductive Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | White |
1000kg Anti Static Emptying Un Rated Bulk Bags Customized Bottom
| Bottom Option (Discharge): | Customized |
|---|---|
| Loading Weight: | 500-3000kg |
| Product Name: | 100% Virgin PP |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Bag For Cement
| Bottom Option (Discharge): | Customized |
|---|---|
| Loading Weight: | 500-3000kg |
| Product Name: | 100% Virgin PP |
2860lbs 4 Panel Food Grade Fibc Jumbo Bags 6OZ Uncoated Polypropylene
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Capacity: | 2860lbs |
| Safety Ratio: | 5:1 |

