All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibc pp bulk bags ] match 312 Products.
Chemicals PP Material Big Flexible Intermediate Bulk Containers
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
2205 Lbs Flexible Intermediate Bulk Containers For Packing Agricultural Products
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Jumbo Conductive Cement Bag 35 X 35 X 36'' 2200 LBS With Stat Petal
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
White Black Grey UN Big Bag 4 Colors At Most On One Side Printing
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
Flexible Intermediate Bulk Containers U Panel Body For 1000kg Corner Loops
| Material: | PP |
|---|---|
| Product Name: | Bulk Bag |
| Capacity: | 2205lbs |
PP Fabric Cross Corner Baffle Bag FIBC for Seeds Storage and Transport
| Color: | Customized |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Stitching: | Reinforced |
UN big bag for dangerous goods
| Material: | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 5:1 |
Fibc Baffle Antistatic Bag For Efficient And Safe Storage Of Sensitive Goods
| Product Name: | Ungroundable Anti Sift Anti Static Bulk Bags |
|---|---|
| Grounding Strap: | No |
| Moistureproof: | Yes |
2000kgs Ventilated Multifunctional UN Big Bag With Print
| Material: | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Product Name: | Big Bag With UN Certification |
| Safety Ratio: | 6:1 |

