All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ fibc pp bulk bags ] match 312 Products.
2200 Lbs White Food Grade FIBC , One Ton Bag Uncoated With PE Liner
| Color: | White |
|---|---|
| Product Name: | Food Grade Big Bag |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Powder Goods Trasportation Circular / Tubular Building Sand Bulk Bag
| Product Name: | Circular Big Bag |
|---|---|
| UV Treatment: | ASTM G 154-00 Standard |
| Certificate: | SGS/CPTC |
Customized Corn flours / Rice U-panel Food Grade Bulk Bags Super Sacks
| Safety Ratio: | 5:1 |
|---|---|
| Capacity: | 750kg |
| Material: | 100% Virgin PP |
Tubular PE Big Bag Liner 100% Virgin Polyethylene Material , Blank Or Printed
| Product Name: | PE Big Bag Tube Liner |
|---|---|
| Material: | PE |
| Color: | Natural, Blue, Black, Pink |
Open Top Flat Bottom Ton PP Woven Bulk Bag For Builder Construction
| Size: | 35x35x35" |
|---|---|
| Material: | Woven PP |
| Capacity: | Up To 2200lbs |
500KG Groundable Jumbo Ventilated Bulk Bags Open Top Anti Static
| Capacity: | 500KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Bulk Form Fit PE big bag liner attached to outer Polypropylene Jumbo Bags
| Product Name: | Form Fit PE Big Bag Liner |
|---|---|
| Material: | PE |
| Color: | Natural, Blue, Black, Pink |
500-2500kg Lifting Capacity Fibc Bulk Bag UV Resistant Coated with PE/PP Liner
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| MOQ: | 500pcs |
| Top: | Open/Filling/Duffle |
Customized Fibc Bulk Bag With Label & Liner
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 500pcs |
| Size: | Customized |

