All Products
-
ChrisWe are rather confident for having such a SINOPACK powerful suppliers . -
Mr. hartono ramliI am so glad to cooperate with them. Their products with good quality and pretty competitive price. And their high grade service make me surprise.
Keywords [ type c big bulk bags ] match 175 Products.
1000KG Anti Static U Panel Granular Conductive Big Bag
| Capacity: | 1000KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
1 Ton Super Sack Conductive Big Bag With HDPE Liner
| Certificate: | NEL/SGS |
|---|---|
| Feature: | Breathable |
| Material: | 100% Polypropylene |
Flexible Intermediate Bulk Containers/ PP Woven Jumbo Bags FIBC with 1000kg capacity
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
FIBC Plastic Polypropylene 1.5 Ton Pp Woven Big Bags 1000KG Super Sacks Jumbo Bag
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
FIBC Plastic Polypropylene 1.2 Ton Pp Woven Big Bags 1000KG Jumbo Bag Chemical
| Color: | White |
|---|---|
| Print: | With Or No |
| Capacity: | 3000lbs |
Open Top Flat Bottom FIbc Shipping Container With 4 Corner Handle , 1000 KG Capacity
| Print: | With Or No |
|---|---|
| Capacity: | 1000kg |
| Safety Ratio: | 5:1 |
38X38" 800KG fibc flexible intermediate bulk container bags
| Capacity: | 800KG |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 |
| Certificate: | NEL/SGS |
Four-Panel Industrial Polypropylene Big Bag FIBC For Pellets Transportation
| Product Name: | Panel Bag |
|---|---|
| Bottom Size: | 35*35’’, 39*39’’,41*41’’ |
| Color: | White, Black, Orange,Blue, |
Standard U-panel 1.5 ton Big Bag FIBC with open top for construction
| Product Name: | U Panel Bag |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Color: | White |

